Aktuality Galerie

Vystoupení 2018 bylo skvělé!

Na 4tém vystoupení našeho oddílu všichni překonali vše ve srovnání s minulým rokem. Jako na posledním vystoupení i tentokrát jsme měli tu čest hostit: Sifu Luďka Šuldu a Natálii Koppovou. Tímto vystoupením jsme mimo jiné poděkovali rodičům podporujícím náš oddíl v mnoha ohledech.

Velice si vážím všech rodičů, kteří si udělali na konci června v pátek odpoledne čas a přišli nás podpořit a shlédnout něco z našeho cvičení. Měl jsem radost při pohledu na starší žáky, kteří zapracovali na svém hungkuen. Měl jsem velkou radost, že jsme mohli předat žlutou šerpu těmto  žákům (abecedně dle příjmení):

  • Daniil Lahvinenka
  • Anna Lukšanová
  • Jan Polák

dále bílý fuhok (Ma Kuen) získali:

  • Filip Paclík
  • Jan Polák

a oranžový Fuhok (Lak Choi Kuen) získali:

  • Hugo Höschl
  • Daniil Lahvinenka

Děkuji všem zúčastněným. Především však žákům přeji, aby si o prázdninách užili vše dobré, co jim jen svědomité cvičení HungKar může dát

Štěpán